Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.372

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 725

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.970

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 661

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 677

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 650

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 663

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 684

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 662

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.287

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.279

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.276

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 670

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.301

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 681

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 685

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 660

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.280

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 657

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.289

bfedi

 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)