Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.075

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.332

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.424

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.021

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.380

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.285

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.026

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.036

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.213

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 2.094

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.847

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.858

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.299

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.946

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.015

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.005

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.004

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.327

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 955

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.911

bfedi

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,35 Beiträge pro Tag)