Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 973

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 523

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.366

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 465

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 481

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 454

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 467

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 488

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 466

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 898

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 891

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 888

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 474

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 913

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 485

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 489

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 464

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 892

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 461

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 901

bfedi

 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)