Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.400

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 739

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.013

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 675

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 691

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 664

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 677

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 698

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 676

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.315

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.307

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.304

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 684

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.329

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 695

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 699

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 674

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.308

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 671

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.317

bfedi

 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)