Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 139

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 103

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 132

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 61

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 78

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 53

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 64

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 86

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 62

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 100

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 92

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 88

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 71

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 110

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 83

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 85

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 63

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 96

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 59

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 103

bfedi

 • Benutzer online 24

  24 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,47 Beiträge pro Tag)