Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.163

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.593

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.747

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.057

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.682

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.564

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.073

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.079

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.412

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 2.338

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.913

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.917

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.582

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 2.020

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.058

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.043

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.047

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.760

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 990

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.963

bfedi

 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,34 Beiträge pro Tag)