Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 965

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 519

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.354

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 461

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 477

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 450

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 463

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 484

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 462

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 890

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 882

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 879

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 470

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 905

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 481

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 485

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 460

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 884

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 457

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 893

bfedi

 • Benutzer online 16

  16 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)