Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.640

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 849

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.622

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 789

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 799

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 770

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 791

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 811

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 788

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.506

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.515

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.512

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 797

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.529

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 803

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 809

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 787

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.503

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 780

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.532

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,39 Beiträge pro Tag)