Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.402

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 740

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.017

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 676

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 692

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 665

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 678

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 699

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 677

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.317

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.309

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.306

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 685

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.331

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 696

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 700

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 675

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.310

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 672

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.319

bfedi

 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)