Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.690

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 871

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.732

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 822

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 829

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 798

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 828

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 836

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 825

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.550

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.551

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.559

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 825

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.586

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 837

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 836

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 815

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.547

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 815

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.589

bfedi

 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,38 Beiträge pro Tag)