Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.558

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 817

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.347

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 749

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 764

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 739

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 753

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 771

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 750

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.461

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.456

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.456

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 760

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.477

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 769

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 777

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 750

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.455

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 748

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.462

bfedi

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)