Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.324

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 701

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.893

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 637

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 653

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 626

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 639

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 660

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 638

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.239

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.231

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.228

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 646

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.253

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 657

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 661

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 636

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.232

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 633

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.241

bfedi

 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)