Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.913

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 974

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.984

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 947

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 982

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 920

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 950

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 954

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 955

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.736

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.714

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.741

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 936

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.784

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 950

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 933

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 931

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.775

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 903

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.783

bfedi

 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)