Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.590

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 837

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.580

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 769

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 782

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 754

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 770

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 791

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 769

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.481

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.491

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.486

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 780

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.500

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 787

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 793

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 766

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.477

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 763

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.493

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,41 Beiträge pro Tag)