Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.817

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 929

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.884

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 893

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 926

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 860

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 895

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 898

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 889

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.652

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.638

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.671

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 876

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.686

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 907

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 888

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 873

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.679

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 864

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.688

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,37 Beiträge pro Tag)