Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.947

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.038

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.070

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 965

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.050

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 989

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 965

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 979

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.005

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.795

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.743

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.771

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.006

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.819

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 968

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 950

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 951

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.879

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 914

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.815

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)