Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.557

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 816

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.313

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 748

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 763

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 738

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 750

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 770

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 748

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.458

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.455

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.454

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 759

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.475

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 768

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 776

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 747

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.454

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 745

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.461

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)