Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.390

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 734

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.998

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 670

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 686

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 659

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 672

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 693

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 671

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.305

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.297

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.294

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 679

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.319

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 690

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 694

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 669

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.298

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 666

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.307

bfedi

 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)