Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.998

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.095

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.147

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 986

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.115

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.036

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 989

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.005

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.046

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.860

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.783

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.802

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.052

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.870

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 989

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 976

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 972

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.955

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 931

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.845

bfedi

 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)