Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.950

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.043

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.073

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 967

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.051

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 990

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 965

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 980

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.007

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.797

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.748

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.771

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.007

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.824

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 969

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 952

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 951

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.884

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 914

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.818

bfedi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)