Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.348

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 713

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.930

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 649

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 665

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 638

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 651

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 672

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 650

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.263

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.255

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.252

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 658

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.277

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 669

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 673

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 648

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.256

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 645

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.265

bfedi

 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)