Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.001

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.098

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.147

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 990

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.118

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.040

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 989

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.006

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.049

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.865

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.785

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.804

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.054

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.874

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 990

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 978

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 975

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.961

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 931

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.847

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)