Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.340

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 709

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.918

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 645

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 661

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 634

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 647

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 668

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 646

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.255

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.247

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.244

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 654

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.269

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 665

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 669

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 644

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.248

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 641

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.257

bfedi

 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)