Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.703

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 880

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.747

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 833

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 837

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 805

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 838

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 843

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 835

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.562

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.561

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.568

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 831

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.596

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 845

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 843

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 823

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.557

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 818

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.597

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,38 Beiträge pro Tag)