Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.650

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 855

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.633

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 794

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 804

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 777

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 798

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 819

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 795

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.515

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.522

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.520

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 802

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.536

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 810

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 816

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 794

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.510

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 787

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.542

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,39 Beiträge pro Tag)