Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.120

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.462

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.592

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.042

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.512

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.427

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.052

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.065

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.297

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 2.209

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.877

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.893

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.444

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.980

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.040

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.024

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.026

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.540

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 973

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.937

bfedi

 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,35 Beiträge pro Tag)