Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.336

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 707

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.911

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 643

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 659

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 632

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 645

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 666

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 644

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.251

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.243

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.240

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 652

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.265

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 663

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 667

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 642

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.244

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 639

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.253

bfedi

 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)