Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.694

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 872

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.735

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 824

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 830

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 799

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 831

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 836

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 828

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.553

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.552

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.561

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 826

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.586

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 838

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 836

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 816

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.549

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 815

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.591

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,38 Beiträge pro Tag)