Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 703

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 387

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 947

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 335

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 351

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 324

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 337

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 358

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 336

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 639

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 631

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 627

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 343

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 654

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 355

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 359

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 334

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 633

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 331

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 642

bfedi

 • Benutzer online 15

  15 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)