Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.328

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 703

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.900

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 639

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 655

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 628

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 641

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 662

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 640

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.243

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.235

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.232

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 648

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.257

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 659

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 663

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 638

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.236

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 635

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.245

bfedi

 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)