Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 993

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 533

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.396

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 475

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 491

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 464

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 477

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 498

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 476

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 918

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 911

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 908

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 484

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 933

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 495

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 499

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 474

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 912

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 471

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 921

bfedi

 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)