Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.719

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 885

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.766

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 841

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 842

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 811

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 846

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 851

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 846

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.573

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.566

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.578

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 839

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.597

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 854

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 844

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 830

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.571

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 823

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.609

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,38 Beiträge pro Tag)