Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.364

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 721

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.958

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 657

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 673

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 646

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 659

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 680

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 658

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.279

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.271

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.268

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 666

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.293

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 677

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 681

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 656

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.272

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 653

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.281

bfedi

 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)