Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.600

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 838

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.593

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 772

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 783

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 755

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 772

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 794

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 771

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.484

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.496

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.487

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 782

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.501

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 790

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 795

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 768

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.482

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 764

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.501

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,41 Beiträge pro Tag)