Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.352

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 715

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.936

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 651

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 667

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 640

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 653

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 674

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 652

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.267

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.259

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.256

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 660

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.281

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 671

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 675

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 650

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.260

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 647

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.269

bfedi

 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)