Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 605

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 338

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 819

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 291

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 307

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 280

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 292

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 314

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 292

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 552

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 544

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 540

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 299

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 567

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 311

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 315

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 290

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 546

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 287

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 555

bfedi

 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)