Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.676

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 864

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.689

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 814

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 819

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 788

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 816

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 828

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 817

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.537

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.542

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.542

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 814

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.564

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 827

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 826

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 806

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.529

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 801

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.571

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,39 Beiträge pro Tag)