Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.627

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 846

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.612

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 783

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 795

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 765

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 786

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 806

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 782

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.498

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.507

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.504

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 793

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.518

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 799

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 804

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 782

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.495

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 775

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.519

bfedi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)