Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.578

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 831

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.570

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 761

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 776

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 748

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 763

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 785

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 762

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.472

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.482

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.475

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 774

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.489

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 781

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 786

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 760

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.468

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 757

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.482

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,42 Beiträge pro Tag)