Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 995

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 534

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.399

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 476

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 492

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 465

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 478

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 499

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 477

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 920

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 913

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 910

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 485

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 935

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 496

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 500

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 475

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 914

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 472

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 923

bfedi

 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)