Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.664

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 858

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.644

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 803

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 807

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 784

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 808

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 822

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 804

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.527

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.531

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.534

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 805

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.551

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 820

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 820

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 799

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.521

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 795

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.553

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,39 Beiträge pro Tag)