Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.562

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 822

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.544

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 753

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 768

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 743

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 757

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 778

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 756

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.466

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.466

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.463

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 767

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.481

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 774

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 781

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 754

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.462

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 752

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.468

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,43 Beiträge pro Tag)