Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 179

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 123

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 198

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 81

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 98

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 73

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 84

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 106

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 82

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 140

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 132

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 128

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 91

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 150

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 103

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 105

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 83

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 136

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 79

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 143

bfedi

 • Benutzer online 26

  26 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,47 Beiträge pro Tag)