Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 489

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 278

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 631

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 232

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 249

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 221

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 232

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 256

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 233

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 435

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 428

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 425

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 241

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 452

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 252

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 256

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 231

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 431

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 227

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 439

bfedi

 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)