Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.579

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 832

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.571

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 762

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 777

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 749

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 764

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 786

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 763

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.473

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.483

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.476

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 775

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.490

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 782

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 787

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 761

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.469

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 758

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.483

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,42 Beiträge pro Tag)