Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.032

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.156

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.229

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 999

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.176

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.113

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 996

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.016

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.089

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.931

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.809

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.816

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.130

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.894

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 996

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 984

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 986

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.057

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 937

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.868

bfedi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)