Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.425

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 2.376

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 4.679

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.186

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 2.626

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 2.397

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.199

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.182

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.935

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 3.103

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 2.113

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 2.105

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 2.326

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 2.269

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.166

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.165

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.156

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 3.980

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 1.091

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 2.158

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,33 Beiträge pro Tag)