Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.074

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.330

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.417

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.021

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.377

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.281

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.025

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.035

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.210

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 2.092

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.847

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.857

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.297

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.946

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.013

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.003

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.004

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.321

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 955

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.910

bfedi

 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,35 Beiträge pro Tag)