Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.826

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 935

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.895

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 902

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 938

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 870

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 900

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 907

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 897

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.664

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.648

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.677

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 883

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.694

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 911

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 892

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 882

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.691

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 870

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.694

bfedi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,37 Beiträge pro Tag)