Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.389

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 2.242

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 4.536

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.167

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 2.468

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 2.262

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.188

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.170

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.832

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 2.969

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 2.092

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 2.086

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 2.197

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 2.228

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.152

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.156

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.143

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 3.752

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 1.082

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 2.123

bfedi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,33 Beiträge pro Tag)